F1 2018 — Ungārijas Grand Prix: atkal Hamiltons, atkal Mercedes — Formula 1
1 formula

Lūiss Hamiltons (Mercedes) uzvarēja Ungārijas Grand Prix izcīņā Hungaroringā, apsteidzot Ferrari Fetelu un Raikonenu.

Kā gaidījām Lūiss Hamiltons (Mercedes) uzvarēja Ungārijas Grand Prix Visi"Hungaroring Pirms tam Ferrari di Sebastians Fetels e Kimi Raikonens.

Panākums, kas ļāva britu braucējam nostiprināt savu līderpozīciju sacīkstēs. F1 pasaule 2018... Paldies arī biedram Valtteri Botass, labi sacensību pirmajās trīs ceturtdaļās aizsargājās pret sāncenšu uzbrukumiem, bet autors finālā no diviem pārāk "sliktiem" kontaktiem: viens pret Fetelu un otrs pret Rikjardo - kas noveda pie desmit sekunžu soda.

1. gada F2018 pasaules čempionāts — Ungārijas Grand Prix atskaites kartītes

Sebastians Fetels (Ferrari)

Otrais, neraugoties uz visu: neskatoties uz to, ka pārāk daudz laika tika iztērēts punktu gūšanai un pitstopā, neskatoties uz kontaktu ar Botasu un par slikto veselību īpaši mīkstas riepas otrajā daļā Ungārijas Grand Prix. Sebastians Fetels gadā nekļūdījāsHungaroring un tikai lietus kvalifikācijas laikā tas neļāva pārvest mājās pelnītu uzvaru: vācu braucējam šis ir trešais goda pjedestāls pēdējos četros aizvadītajos braucienos.

Lūiss Hamiltons (Mercedes)

Un Ungārijas Grand Prix ideāli piemērots Lūiss Hamiltons, arvien vairāk un vairāk pavēloši F1 pasaule 2018... Pateicoties savam tirgotājam, Botass diezgan viegli izcīnīja savu trešo uzvaru pēdējās piecās Grand Prix. Tomēr, ja vakar kvalifikācijas laikā nebūtu lijis lietus, mēs būtu runājuši par citām sacīkstēm: sestdien sausā laikā Ferrari bija neuzvarami.

Daniels Rikardo (Red Bull)

Kurš to teica Ungārijas Grand Prix nevari apdzīt? Viss 'Hungarorings Daniels Rikardo viņš startēja 12. vietā, pēc kontakta startā bija 16. vietā, bija lieliskas atgriešanās varonis, viņam pieskārās Botass un tomēr izdevās apsteigt somu braucēju ar sarkanais bullis izpostīta ceturtajā vietā. Sestais brauciens pēc kārtas nokrita no goda pjedestāla, bet kādas sacensības ...

Kimi Raikonens (Ferrari)

Vienīgais mirdzums Kimi Raikonens notika sākumā, kad viņš mēģināja (neveiksmīgi) apsteigt Botāsu, pirms piekāpās komandas biedram Fetelam. Viņš apstrīdēja Ungārijas Grand Prix kritiski slims (bez ūdens) un diskrēti ieņēma piekto goda pjedestālu pēc kārtas: notikums, kas nav noticis kopš 2007. gada (vienīgā pasaules titula iegūšanas gads, ko izcīnīja "Iceman").

Ferrari

No vienas puses, vēl divas mašīnas uz goda pjedestāla (trešo reizi pēdējās četrās Grand Prix), no otras puses, sacīkstes zaudēja (arī) boksos pārāk garā pitstopa dēļ. IN Ungārijas Grand Prix le Ferrari tie bija ļoti ātri, bet tālākHungaroring ir grūti vienmēr labi pavadīt laiku, ja neesi visu priekšā.